Marina, kur po e gjen këpucën e humbur? - Bota Sot
Marina, kur po e gjen këpucën e humbur?

Bota e Yjeve

Marina, kur po e gjen këpucën e humbur?

Më: 8 gusht 2020 Në ora: 07:03
Marina Fara

Marina Fara, vajza e këngëtares Eli Fara, jo rrallëherë ka qenë pjesë e lajme rozë dhe jo vetëm. Vetëm nëpërmjet fotove në instagram dhe facebook, Marina ka ditur të tërheqë vëmendje.

Vajza bukuroshe e Eli Farës, shpeshherë ka refuzuar intervistat televizive, duke u justifikuar me natyrën e saj emocionale, por kjo gjë nuk e ka bërë më pak të famshme, pasi rrjetet sociale dhe fotot e saj teje provokuese kanë bërë të tyren.

Në fotot  shihet qartë, se Marina përveç aparencës nuk ka asgjë për të treguar, pasi, krah tyre ajo nuk shpreh asnjë ndjesi apo emocion qoftë edhe me një emoji.

Gjithashtu në foto shihet qartë dhe mungesa e miqve, pasi Marina mbetet e përqendruar vetëm te foto familjare.

Marina, një vajzë e vetmuar, apo në kërkim të djalit të duhur, kjo i përket jetës së saj personale.

Image
Marina Fara

Ajo që vihet re, dhe që ndjekësit e saj i kënaq,  është padyshim pamja e jashtme e Marinës, që ajo i kushton vëmendje tejet të madhe, (dhe ajo shumë herë është komentuar për ndërhyrjet estetike).

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat