Kjo foto provokuese e Christina Aguilera mund të ju lë pa gjumë - Bota Sot
Kjo foto provokuese e Christina Aguilera mund të ju lë pa gjumë

Bota e Yjeve

Kjo foto provokuese e Christina Aguilera mund të ju lë pa gjumë

Nga: H.O. Më: 9 gusht 2020 Në ora: 20:17
Christina Aguilera

Cardi B në këngën e saj të re që përfshin edhe reperin Megan Thee Stallion është përplasur në internet për tekstin dhe videon provokuese.

Por Christina Aguilera shihet qartë se ndihet e fuqizuar nga kjo këngë derisa ka pozuar në një foto të guximshme në pishinën e saj.

Ajo tregoj mbështetjen për këtë këngë duke e ndarë kështu një autoportet të saj për 7 milionë ndjekësit e saj në Instagram./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat