Këto foto të Demi Rose do të ju lënë pa mend - Bota Sot
Këto foto të Demi Rose do të ju lënë pa mend

Bota e Yjeve

Këto foto të Demi Rose do të ju lënë pa mend

Nga: H.O. Më: 10 gusht 2020 Në ora: 19:42
Demi Rose

Ajo ka qenë në mesin e yjeve që janë larguar në Ibiza, pas lehtësimit të masave të qeverisë së Britanisë së Madhe për kufizimet ndaj Covid.

Dhe Demi Rose tregoj se si po e shfrytëzon kohën e saj në ishullin Balearic të hënën, kur doli për një fotosesion në diell.

25 vjeqarja e lindur në Birmingham kur pozoj me një palë bikine shumëngjyrëshe me mëngë të gjata./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat