Demi “shtang” fansat, publikon fotot e “nxehta” nga pushimet - Bota Sot
Demi “shtang” fansat, publikon fotot e “nxehta” nga pushimet

Bota e Yjeve

Demi “shtang” fansat, publikon fotot e “nxehta” nga pushimet

Më: 10 gusht 2020 Në ora: 22:45
Demi Rose

Si çdo vit, Ibizia ka qenë një nga destinacionet më të preferuara të VIP-ave.

Atje është dhe duke i shijuar pushimet modelja e famshme Demi Rose, ku jo pak herë ka mbajtur fansat “nën korrent” me fotot e saj.

Së fundmi britanikja ka pozuar me bikini ku në pah ka nxjerrë dhe asetet bombastike.

Image

Demi po që di të ngre dhe më shumë temperaturat këto ditë të nxehta të verës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat