Maura simpatike shfaqet e nxehtë në Kreta

Bota e Yjeve

Maura simpatike shfaqet e nxehtë në Kreta

Më: 12 gusht 2020 Në ora: 10:05
Maura Higgins

Maura Higgins ka treguar asetet e saj nga pushimet e saj në Kretë, kurse e njohura nga Love Island “ja ka bërë unfollow” ish të dashurit të saj Curtis Pritchard pasi puthjes se tij me Amber Pierson

Kohëve të fundit ajo e ka cilësuar Curtis Pritchard si “një batakçi” kur ka mësuar romancën e re të valltarit me Amber Pierson.

Maura Higgins nuk është marrë më këtë dramë derisa ajo ka treguar gjoksin e saj dhe asetet në bikine derisa po kalon pushimet në Kretë të Greqisë.

Ylli i Love Island (29) është parë dukë marrë diell në bikine kurse që mos të shqetësohet fare për të kaluarën nuk e përcjell më në asnjë rrjet social ish të dashurin e saj.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat