Eva Murati ndan fotot nga plazhi pa pikë grimi: Pa e vrarë mendjen për botën - Bota Sot
Eva Murati ndan fotot nga plazhi pa pikë grimi: Pa e vrarë mendjen për botën

Bota e Yjeve

Eva Murati ndan fotot nga plazhi pa pikë grimi: Pa e vrarë mendjen për botën

Më: 12 gusht 2020 Në ora: 13:05
Eva Murati

Ka nga ato vajza që tualeti i zbukuron, ashtu sikundër ka të tjera që edhe pa make up, duken po aq të bukura.

Mes tyre është edhe moderatorja Eva Murati, e cila spikat për bukurinë e saj natyrale.

Pa komplekse për pamjen e saj, Eva ka ndarë për ndjekësit disa fotografi ku shihet në versionin ujë dhe sapun.

“Pa filtra, pa make up. Pa e vrarë mendjen për botën. Thjesht duke shijuar ditën time të fundit në plazh”, shkruan Eva.

Moderatorja duket mjaft e ëmbël, teksa mban një kapele në kokë, ndërkohë që nxjerr në pah dekoltenë e saj.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat