Vanessa Hudgens tregon bukurinë si rrallë më parë

Bota e Yjeve

Vanessa Hudgens tregon bukurinë si rrallë më parë

Nga: H.O. Më: 13 gusht 2020 Në ora: 18:41
Vanessa Hudgens

Kohët e fundit ajo është kthyer në shtëpi nga një pushim plazhi në Turks dhe Caicos.

Por Vanessa Hudgens vërtetoj se ajo nuk kishte nevojë për një destinacion pushimi për të zbukuruar trupin e saj në bikine.

Aktorja 31 vjeqare në Instagram të mërkurën ka treguar figurën e saj të tonifikuar në bikine në leopard./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat