Pushime të 'nxehta' për Ruby Mae dhe të dashurin e saj

Bota e Yjeve

Pushime të 'nxehta' për Ruby Mae dhe të dashurin e saj

Nga: H.O. Më: 13 gusht 2020 Në ora: 19:12
Ruby Mae

Ata po e vazhdojnë jetën e tyre në Greqi pas bllokimit për shkak të pandemisë.

Dhe Ruby Mae u pa duke shijuar edhe një tjetër ditë në diell me të dashurin e saj Dele Alli në Mykonos, pasi kaluan kohën e tyre në jaht me miqtë e tyre para se të shkonin në bregdet të hënën.

Bukuroshja zeshkane dukej e bujshme kur shfaqi trupin e saj në bikine të bardha./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat