Dua Lipa merr vëmendje me këtë paraqitje

Bota e Yjeve

Dua Lipa merr vëmendje me këtë paraqitje

Më: 13 gusht 2020 Në ora: 23:31
Dua Lipa

Dua Lipa ka ndarë me ndjekësit disa fotografi të reja, në të cilat shfaqet tejet joshëse.

Këngëtarja, kësaj radhe u shfaq e veshur me një palë xhinse dhe këmishë ngjyrë vjollcë, të cilën e kishte të hapur tek pjesa e shpinës.

“Kthehem në punë”, ka shkruar ajo, teksa duket në formë shumë të mirë dhe u komplimentua nga fansat.

Kujtojmë se Dua Lipa sot publikoi bashkëpunimin me Madonnën dhe Missy Elliott, por nesër pritet ta lansojë edhe videon e këngës.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat