Dua Lipa me fotosesion të veçantë për “W Magazine” - Bota Sot
Dua Lipa me fotosesion të veçantë për “W Magazine”

Bota e Yjeve

Dua Lipa me fotosesion të veçantë për “W Magazine”

Më: 14 gusht 2020 Në ora: 19:47
Dua Lipa

Dua Lipa ka pozuar për revistën e njohur.

Pas publikimit të bashkëpunimit të ri, Dua Lipa njofton se ka pozuar për numrin e ri të “W Magazine”.

Ajo pozoi për aparatin  Tim Walker për numrin e muzikës, ndërsa falënderon ekipin me të cilin e realizoi këtë set fotografik.

Në këto imazhe, Dua u shfaq me kostume të ndryshme, por secilën herë erdhi unike dhe tejet atraktive.

Kujtojmë se Dua Lipa së fundi ka publikuar videoklipin e këngës “Levitating” në bashkëpunim me Madonnën dhe Missy Elliott. 

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat