Çfarë ka humbur futbollisti shqiptar! Këngëtarja e njohur amerikane nxjerr pamjet...

Bota e Yjeve

Çfarë ka humbur futbollisti shqiptar! Këngëtarja e njohur amerikane nxjerr pamjet...

Më: 15 gusht 2020 Në ora: 11:02
Nicole Scherzinger

Futbollisti shqiptar, Pajtim Kasami kishte fatin që të ishte për një kohë i dashuri i këngëtares dhe aktores së famshme, Nicole Scherzinger.

Por lidhja e tyre nuk zgjati shumë dhe ylli shqiptar e humbi të famshmen amerikane.

Megjithatë, Nicole nuk duket se nuk do t’ia dijë fare.

Ajo po shijon pushime luksoze nga ku herë pas here po “godet” me fotografi joshëse.

42-vjeçarja duket një yll i vërtetë në këto fotografi pranë të dashurit të ri.

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat