Ja kush e lumturoi sot Ritën

Bota e Yjeve

Ja kush e lumturoi sot Ritën

Më: 15 gusht 2020 Në ora: 15:10
Rita Ora

Ajo po ndjehet e lumtur.

Rita Ora ka hedhur foto të reja në Instagram ku shihet e veshur me bikine të bardha.

Pos që dukej seksi, ajo mori vëmendje edhe për buzëqeshjen që e kishte në fytyrë.

Ritën të lumtur e bëri e gjithë koha që ajo e kaloi në pushime me familjarët e saj dhe me miqtë.

'Po ty kush të bëri të lumtur sot?' janë fjalët e saj.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat