Familja Kardashian në xhirimet e reja

Bota e Yjeve

Familja Kardashian në xhirimet e reja

Nga: H.O. Më: 13 shtator 2020 Në ora: 19:08
Kim, Khloe, Scott Disick

Kim Kardashian West, motra  e saj Khloe dhe pseudo kunati i saj Scott Disick kanë filmuar Keeping Up With The Kardashians në Malibu të premten, tri ditë pasi njoftuan se kjo shfaqje do të përfundoj vitin e ardhshëm.

Ata u shfaqën në xhirime duke ecur në vijën e bregut të plazhit.

Derisa kishte veshur një set të bardhë , motra e saj kishte veshur xhinse dhe një duks të bardhë./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat