Kjo veshje e Kourtney Kardashian tregon linjat e saj

Bota e Yjeve

Kjo veshje e Kourtney Kardashian tregon linjat e saj

Nga: H.O. Më: 13 shtator 2020 Në ora: 19:23
Kourtney Kardashian

Ajo dhe familja e saj kanë njoftuar këtë javë seriali i tyre televiziv Keeping Up With The Kardashians do të përfundoj në fund të vitit 2021 pas 20 sezonave.

Dhe Kourtney Kardashian është shfaqur në Instagram të shtunën me disa foto të reja./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat