Irina Shayk ndan momente intime nga dhoma e gjumit

Bota e Yjeve

Irina Shayk ndan momente intime nga dhoma e gjumit

Nga: H.O. Më: 13 shtator 2020 Në ora: 19:28
Irina Shayk

Irina Shayk iu dha fansave të saj prej më shumë se 13.9 milionë ndjekësve në Instagram disa pamje intime nga dhoma e gjumit, kur pozoj në një selfie të dielën në mëngjes.

34 vjeqarja supermodele ka shfaqur trupin e saj nga palestra dhe këmbët mahnitëse, në një veshje të brendshme me dantella bardhë e zi./Bota sot

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

The new bi-color triangle lace bra from @intimissimiofficial 💙 #Intimissimi #Adv

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat