Julia Rose ‘ngacmon’ imagjinatën e ndjekësve, del nudo në dritare

Bota e Yjeve

Julia Rose ‘ngacmon’ imagjinatën e ndjekësve, del nudo në dritare

Më: 14 shtator 2020 Në ora: 18:25
Julia Rose

Julia Rose realizoi një fotografi lakuriq në dritare.

Julia Rose provokoi keq fansat e saj me fotografinë e fundit, shkruan TheSun.

26-vjeçarja mahnitëse u bë e famshme kur ekspozoi gjoksin në Serinë Botërore të Bejsbollit, vitin e kaluar.

Rose dhe modelja tjetër, Lauren Summer provokuan keq në transmetimin e drejtpërdrejtë në TV. Por, duket se amerikanja, e cila është themeluese e SHAGMAG, nuk është penduar.

Ajo publikoi një fotografi duke qëndruar pranë një dritareje, ku shfaqet tërësisht e zhveshur. Ndërsa, në mbishkrimin që ia la fotos në Twitter, ajo shkroi “E hapur për pamjen”.

Fansat e ‘vërshuan’ me komente të shumta sipër asaj fotografie. Ajo vetëm në Instagram ka 4.8 milionë ndjekës që prej kur u bë e famshme në lojën e Washington Nationals’ kundër Houston Astros.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat