Rita Ora mahnit markat gjermane

Bota e Yjeve

Rita Ora mahnit markat gjermane

Nga: H.O. Më: 15 shtator 2020 Në ora: 09:13
Rita Ora

Ajo është një yll muzike që njihet për ansamlet e saja të veqanta.

Dhe Rita Ora tregoj edhe njëherë një shfaqje tjetër të veqantë kur pozoj për markën gjermane Marcell von Berlin të hënën.

Këngëtarja 29 vjeqare dha një paraqitje të shkurtër me një xhaketë ngjyrë portokalli, e ulur në një karrige./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat