Jennifer Aniston dhe Brad Pitt janë ribashkuar!

Bota e Yjeve

Jennifer Aniston dhe Brad Pitt janë ribashkuar!

Nga: H.O. Më: 15 shtator 2020 Në ora: 09:25
Jennifer Aniston dhe Brad Pitt

Jennifer Aniston dhe Bra Pitt janë ribashkuar! Ata janë parë për herë të parë gjatë xhirimit në Fast Time At Ridgemont High.

Jennifer Aniston dhe Brad Pitt janë bashkuar në internet gjatë një shfaqje online të Fast Times At Ridgemont High, pasi disa seanca debutuan të hënën.

Kjo është hera e parë që ish bashkëshortet janë parë së bashku duke përshendetur njëri-tjetrin në prapaskenë./Bota sot

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat