Këto janë sukseset e radhës të bashkëshortes së Justin Bieber

Bota e Yjeve

Këto janë sukseset e radhës të bashkëshortes së Justin Bieber

Nga: H.O. Më: 15 shtator 2020 Në ora: 09:32
Hailey

Gruaja e Justin Bieber, Hailey ka filluar disa fushata modelimi që kur janë martuar dy vite më parë.

Dhe tani vajza 23 vjeqare e Stephen Baldëin ka siguruar një nga reklamat e profilit të lartë në botë, në Versace.

Bukuroshja bionde u bashkua me fushaën e parfumeve Dylan Turquoise nga shoqja e saj e vjetër Bella Hadid, një supermodele me përvojë./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat