Braktisi shpejtësinë dhe marshin, ish-pilotja e lumtur si pornostare

Bota e Yjeve

Braktisi shpejtësinë dhe marshin, ish-pilotja e lumtur si pornostare

Më: 15 shtator 2020 Në ora: 15:28
Renee Gracie

Nga bota e automobilizmit te filmat porno. Renee Gracie vendosi të heqë dorë nga “shpejtësia” dhe “marshi” e tashmë duket shumë e lumtur në aventurën e saj të re, te filmat me pullë të kuqe.

25-vjeçarja tani fiton 14.500 euro në javë në platformën me përmbajtje pornografike “Only Fans”. Megjithatë, australiania vijon të jetë e apasionuar pas makinave, teksa së fundmi i ka shtuar koleksionit të saj një “Mercedes Benz AMG Roadster” me vlerë 215.000 euro.

Renee ka bërë të ditur se disa kohë më parë kishte menduar që të hiqte dorë nga karriera në porno, por kishte qenë i ati që nuk e kishte lejuar. “Po bën një thes me para, mos u ndal”, mësohet se i ka thënë babai ish-pilotes.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat