Si u bë super e pasur kjo ruse vetëm falë Instagramit!

Bota e Yjeve

Si u bë super e pasur kjo ruse vetëm falë Instagramit!

Më: 15 shtator 2020 Në ora: 22:22
Olya Abramovich

Olya Abramovich është një influencuese shumë e suksesshme në Rusi, me tre llogari në Instagram nga të cilat është bërë e pasur!

Në moshën 31 vjeçare, ajo është kthyer në një model frymëzimi për femrat që duan të dobësohen duke i ofruar shumë këshilla të vlefshme.

Por pas pamjes së bukur të saj, fshihet shumë punë dhe ambicie.

Me 1.8 milionë ndjekës në rrjetet sociale, vitin e kaluar Olga fitoi më shumë se 100 mijë euro vetëm falë bashkëpunimeve me firma të famshme, ndërkohë që ka dhe një brend të sajin veshjesh.

Ajo është njëkohësisht autorja e një kursi dobësimi që jep rezultate të jashtëzakonshme brenda 21 ditësh, të cilin e ofron online.

Image
Olya Abramovich
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat