Aktorja turke sjell fotografi ‘të freskëta’ - Bota Sot
Aktorja turke sjell fotografi ‘të freskëta’

Bota e Yjeve

Aktorja turke sjell fotografi ‘të freskëta’

Më: 16 shtator 2020 Në ora: 07:45
Nurgul Yesilcay

Aktorja turke, Nurgul Yesilcay e njohur në vendin tonë si “Gylseren” nga telenovela “Fate të kryqëzuara” ka ndarë së fundmi me ndjekësit disa foto në instagram.

Nurgul Yesilçay, e pikasur gjithmonë për pamjen e saj të kuruar dhe trupin  gjithmonë në formë, duket se po pushon në Bodrum me të dashurin e saj, Necati Kocabay.

Ajo, ndan shpeshherë foto me ndjekësit dhe është mjaft aktive në rrjetet e saj sociale.

Këtë herë, aktorja pozoi me një fustan të verdhë, ku shkruan: "Kam sjellë fotografi të freskëta’.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat