Kylie Jenner me këtë veshje, ju provokon shumë

Bota e Yjeve

Kylie Jenner me këtë veshje, ju provokon shumë

Nga: H.O. Më: 16 shtator 2020 Në ora: 09:23
Kylie Jenner

Kylie Jenner iu ka dhënë fansave të saj disa pamje me veshjet e saj të brendshme kur  shfaq në një video të ngarkuar në kanalin e saj në YouTube të martën.

Dhe në mbrëmje, 23 vjeqarja në Instagram tregoj një veshje të saj të fundit.

Ao e përshkruajti këtë veshje nga moda italiane e Bottega Veneta./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat