Cardi B bën kërkesën për divorc

Bota e Yjeve

Cardi B bën kërkesën për divorc

Nga: H.O. Më: 16 shtator 2020 Në ora: 09:48
Cardi B

Cardi B ka bërë një kërkesë për divorc nga burri i saj, reperi Offset pas vetëm tri vitesh martesë.

Prodhuesja e hitit Bodak Yelloë ka paraqitur dokumentet në Gjykatën Superiore të martën me emrat e saj të vërtetë, Belcalis Amanzar dhe Kiari Cephus, si pjesë e një kërkese për divorc./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat