Si arriti Xhensila këtë trup për t’u pasur zili? Këngëtarja zbulon sekretin

Bota e Yjeve

Si arriti Xhensila këtë trup për t’u pasur zili? Këngëtarja zbulon sekretin

Më: 16 shtator 2020 Në ora: 18:55
Xhensila Myrtezaj

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj është shfaqur gjithnjë në formë të mirë fizike dhe e kuruar në detaj, por kohët e fundit e kemi parë në super formë dhe me një ndryshim goxha të dukshëm në trup.

Së fundmi Xhensila ka treguar se linjat që ka krijuar, të pasmet, barku i sheshtë e këmbët e tonifikuar, i ka arritur falë stërvitjes në palesër. 

Këngëtarja ka postuar një video nga palestra teksa stërvitet nën mbikëqyrjen e trajnerit dhe tregon se po vazhdon me vullnet të fortë për ta mbajtur trupin në formë të tillë.

Image
Image
Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat