Sofia Richie është “fytyra” e re e koleksionit të Kappa X Juicy

Bota e Yjeve

Sofia Richie është “fytyra” e re e koleksionit të Kappa X Juicy

Më: 17 shtator 2020 Në ora: 11:06
Sofia Richie

Sofia Richie po pozon si imazh i koleksionit Kappa x Juicy Couture.

Modelja 22-vjeçare ka nënshkruar kontratë si imazh i lansimit të këtij koleksioni, në nder të 25 vjetorit të Juicy Couture.

“Jam shumë e emocionuar që po i bashkëngjitem familjes së Kappa Juicy!” ka thënë Sofia.

Image
Sofia Richie

“Kappa dhe Juicy janë sinonim i sportit dhe stilit, dhe koleksioni bën një punë të mrekullueshme duke i dhënë merita kohës aq argëtuese në modë dhe pop kulturë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat