Veshja e saj sportive që të lë pa frymë

Bota e Yjeve

Veshja e saj sportive që të lë pa frymë

Nga: H.O. Më: 18 shtator 2020 Në ora: 20:45
Yazmin Oukhellou

Ajo së fundi është ribashkuar me ish të dashurin e saj James Lock.

Dhe Yazmin Oukhellou dukej aq rrezatuese sa kurrë më parë, derisa tregoj pasuritë e saj të bollshme në sytjena të zeza sportive në një foto të publikuar në Instagram të premten.

Ylli i Toëie kishte veshur ehe një palë atlete me ngjyrë rozë dhe bardhë të viteve të 90'ta./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat