Nicole Scherzinger shfaq linjat gjatë vallëzimit

Bota e Yjeve

Nicole Scherzinger shfaq linjat gjatë vallëzimit

Nga: H.O. Më: 18 shtator 2020 Në ora: 20:50
Nicole Scherzinger

Ajo rregullisht shfaq vallëzimet e saj dhe ushtrimet nga shtëpia e saj, në mediat sociale.

Dhe Nicole Scherzinger edhe njëherë të enjten në mbrëmje ka shpërndarë një video argëtuese në Instagram duke performuar në Cono nga jason Derulo, Puri dhe Jhorrmountain.

Ylli i Pussycat Dolls dukej mahnitëse duke treguar vallëzimet e saj në një ballkon me efektin e shiut./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat