Jennifer Aniston duket joshëse për Emy Awards

Bota e Yjeve

Jennifer Aniston duket joshëse për Emy Awards

Nga: H.O. Më: 21 shtator 2020 Në ora: 09:53
Jennifer Aniston
Qmimet e ngjarjes së Emy Awards dukeshin shumë më ndryshe këtë vit pasi të nominuarit vendoset kamerat në shtëpitë e tyre për të marrë pjesë virtualisht në këtë ngjarje për shkak të pandemisë së koronavirusit.

Por duket se kjo nuk i ndaloj emrat më të mëdhenj të shoubizit që të merrnin vëmendje në natë e së dielës, pasi ndiheshin komod nga shtëpitë dhe zyret e tyre.

Por Jennier Aniston ngjashëm sikurse Zenaya kishte vendosur të dukej sërish me fustane dhe glam./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat