Kourtney Kardashian përsëri shtatzënë? Ja veprimi i saj

Bota e Yjeve

Kourtney Kardashian përsëri shtatzënë? Ja veprimi i saj

Nga: H.O. Më: 22 shtator 2020 Në ora: 09:35
Kourtney Kardashian

Kourtney Kardashian ka qenë kohët e fundit qendër e thashethemeve se ajo do të ketë një tjetër fëmijë me Scott Disick.

Dhe prodhuesja e Poosh së fundi ka shpërndarë disa foto me 101 milionë ndjekësit e saj në Instagram.

Ajo ka treguar barkun e saj me një veshje të kuqe, derisa po shijonte aullore me fëmijët dhe motrën e saj Kendall Jenner, në disa foto nga pushimet e tyre në Sadenjë verën e kaluar./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat