Jordyn Woods zhvishet në plazh

Bota e Yjeve

Jordyn Woods zhvishet në plazh

Nga: H.O. Më: 23 shtator 2020 Në ora: 09:54
Jordyn Woods

Jordyn Woods i ka dhënë fansave të saj prej 11.6 milionë në faqen e saj në Instagram një pamje nga festa e saj gjatë fundjavës.

Dhe të martën modelja 22 vjeqare dha një shfaqje me veshje te verdhë derisa pozoj duke notuar në një pishinë përpara oqeanit.

Ajo kishte veshur edhe një shall të hollë për të mbuluar sado pak trupin e saj./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat