E dashura e Brad Pitt, duket senzacionale

Bota e Yjeve

E dashura e Brad Pitt, duket senzacionale

Nga: H.O. Më: 25 shtator 2020 Në ora: 21:41
Nicole Poturalski

Ajo së fundi ka shijuar një udhëtim të këndshëm me të dashurin e saj Brad Pitt, në jug të Francës.

Dhe Nicole Poturalski është kthyer sërish në punë derisa ka modeluar në Hugo Boss gjatë Milan Fashion Week të premten.

Modelja dukej senzacionale derisa ka treguar linjat e saj me një fustan të zi./Bota sot

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat