Kendall Jenner kurrë më keq

Bota e Yjeve

Kendall Jenner kurrë më keq

Më: 27 shtator 2020 Në ora: 20:39
Kendall Jenner

Pavarësisht se Kendall Jenner është një nga fytyrat më të kërkuara në javët e modës aktuale, manekinia e njohur nuk është dukur kurrë kaq e konsumuar, e dobët dhe e lodhur.

Paparacët e kapën atë në Milano midis sfilatave dhe përveç trupit të dobët, ajo që tërhoqi vëmendjen e ishin veshët e saj të çuditshëm.

Ndjekësit e saj tashmë janë paksa të shqetësuar, por Jenner kryesisht nuk u kushton vëmendje atyre.

Në një rast, ajo gjithashtu deklaroi se urren kur njerëzit i thonë se duhet të shtojë peshë pasi ajo ka një metabolizëm të tillë që vështirë se mund të shtojë peshë.

Kendall është e vetmja nga motrat Kardashian që nuk i kushton aspak vëmendje dietës dhe Khloe zbuloi se ajo gjithmonë ka nga ‘një ditë mashtrimi’ në javë kur hanë së bashku pica dhe hamburger.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat