Kjo është padyshim veshja më e bukur e vjeshtës

Bota e Yjeve

Kjo është padyshim veshja më e bukur e vjeshtës

Nga: H.O. Më: 14 tetor 2020 Në ora: 09:52
Olivia Culpo

Olivia Culpo u shfaq me një veshje të lezetshme vjeshtore, duke treguar kështu elegancën e saj.

28 vjeqarja kishte kombinuar veshjen e saj me një palë sytjena të shkurtëra dhe pantollona të shkurtëra ngjyrë gri, të thurura.

Ajo e përmbledhi këtë veshje me një triko të ngjashme derisa qëndronte në ballkonin e saj gjatë perëndimit të diellit./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat