Ylli televiziv provokon me veshjen në rrugë, ndërhyn i dashuri me urgjencë, por…

Bota e Yjeve

Ylli televiziv provokon me veshjen në rrugë, ndërhyn i dashuri me urgjencë, por…

Më: 14 tetor 2020 Në ora: 14:29
Sophie Piper dhe i dashuri i saj

Ylli i “Love Island”, Sophie Piper pati një problem serioz me veshjen, teksa shëtiste rrugëve të Ibizës me të dashurin e saj.

Bukuroshja tregoi më shumë se ç’duhet, ndërsa paparacët arritën të kapnin momentin e sikletshëm. I dashuri i saj reagoi menjëherë për të rregulluar problemin, por ishte vonë, fotografët kishin kapur gjithçka.

Çifti e kaloi me sportivitet këtë incident me veshjen në mes të rrugës.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat