Nga Dubai, modelja na përshendet me bikine

Bota e Yjeve

Nga Dubai, modelja na përshendet me bikine

Nga: H.O. Më: 15 tetor 2020 Në ora: 18:39
Anna Vakili

Ylli i Love Island 30 vjeqarja Anna Vakili u shfaq të enjten në Instagram duke shpërndarë disa pamje të saj me bikine të bardhë, kur u zhvendos në një pishinë të hapur.

Anna ka treguar dekoltenë e saj dhe barkun e tonifikuar duke u zhytur në pishinë./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat