Demi Rose provokon fansat, ua tregon gjoksin

Bota e Yjeve

Demi Rose provokon fansat, ua tregon gjoksin

Nga: H.O. Më: 15 tetor 2020 Në ora: 18:56
Demi Rose

Ajo bashkë me miqtë e saj kanë kaluar kohën në Maldive.

Dhe Demi Rose po vazhdon ende të pushoj në ishullin tropikal të enjten.

Modelja magjepsëse, 25 vjeqare u shfaq në Instagram për fansat e saj, duke marrë kështu vëmendjen me veshjet e saj./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat