Mbi ҫati, modelja tregon linjat për lakmi

Bota e Yjeve

Mbi ҫati, modelja tregon linjat për lakmi

Nga: H.O. Më: 16 tetor 2020 Në ora: 18:11
Malika Haqq

Shoqja më e mirë e Khloe Kardashian, Malika Haqq tregoj gamën mahnitëse në bashkëpunim me PrettyLittleThing në një xhirim që u lansua të premten.

Modelja 37 vjeqare u shfaq në qatinë e një shtëpie në Los Angelos.

Ajo kishte veshur minifund për të treguar këmbët e saj të gjata dhe barkun e tonifikuar./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat