Demi Rose xhiron veten dhe thekson gjoksin e madh

Bota e Yjeve

Demi Rose xhiron veten dhe thekson gjoksin e madh

Nga: H.O. Më: 16 tetor 2020 Në ora: 18:18
Demi Rose

Ajo e ka kaluar një kohë bashkë me miqtë e saj në Maldive.

Dhe Demi Rose ka ngritur temperaturat në një klip të saj të xhiruar me bikine të bardha, derisa po shijon pushimet e saj të premten.

Modelja magjepsëse pooj vetën në një pishinë, duke vënë në theks gjoksin e saj./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat