I 'ҫmendi' të gjithë me linjat, modelja zhvishet sërish

Bota e Yjeve

I 'ҫmendi' të gjithë me linjat, modelja zhvishet sërish

Nga: H.O. Më: 16 tetor 2020 Në ora: 18:26
Joanna Cimonides

Ajo ka marrë gjithë vëmendjen në Love Island verën e kaluar me trupin e saj mahnitës në bikine.

Dhe Joanna Cimonides ka ngritur temperaturat përsëri kur pooj për një xhirim mahnitës me bikine për të shënuar ditëlindjen e saj të 24-të./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat