Si Barbie: Marina dhe Luana mahnisin me pamjen sonte

Bota e Yjeve

Si Barbie: Marina dhe Luana mahnisin me pamjen sonte

Më: 17 tetor 2020 Në ora: 20:04
Marina Vjollca

Motrat Vjollca çdo të shtunë janë në konkurrencë me njëra-tjetrën. Marina prezanton spektaklin e humorit "Klanifornia" në TV Klan ndërsa Luana programin me lojra e sfida "Shiko kush luan" në Top Channel.

Pak para emisioneve të tyre, motrat kanë publikuar në Instagram foto e video me pamjen e sotme dhe të dyja duken si kukulla Barbie.

Marina sonte do të shfaqet me një fund plot xixa dhe xhaketë rozë ndërsa Luana me një fustan të zi që i nxjerr në pah linjat bombastike.

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat