Nuk i besonte Covid-it, u infektua gjatë një udhëtimi romantik në Turqi dhe vdes në moshën 33 vjeqare

Bota e Yjeve

Nuk i besonte Covid-it, u infektua gjatë një udhëtimi romantik në Turqi dhe vdes në moshën 33 vjeqare

Nga: H.O. Më: 18 tetor 2020 Në ora: 22:12
Dmitriy Stuzhuk me bashkeshorten

Një trajner fitnesi që mendonte se Covid nuk ekzistonte ka vdekur në moshën 33 vjeq pasi u infektua me virusin gjatë një udhëtimi në Turqi.

Dmitriy Stuzhuk ishte liruar nga spitali në Ukrainë, në vendin e tij të lindjes, mirëpo ai shumë shpejt u përkeqësua.

Për një milionë ndjekësit e saj, ai ishte super-hit dhe promovonte sporte dhe një jetë të shëndetshme./Bota sot

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat