Modelja e mbështjellë trupin me një mëndafsh, por asesi të mbuloj linjat

Bota e Yjeve

Modelja e mbështjellë trupin me një mëndafsh, por asesi të mbuloj linjat

Nga: H.O. Më: 19 tetor 2020 Në ora: 09:55
Iris Law

Ajo është vajza e prindërve të famshëm, Jude Law dhe Sadie Frost.

Dhe Iris Law ka treguar fizikun e saj të hollë me një fustan mbështjellës me smerlad.

Modelja 19 vjeqare kështu ka publikuar një set fotografish në Instagram./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat