Bebe Rexha shumë provokative, gati për albumin e ri

Bota e Yjeve

Bebe Rexha shumë provokative, gati për albumin e ri

Nga: H.O. Më: 20 tetor 2020 Në ora: 09:47
Bebe Rexha

Bebe Rexha po përgatit fansat e saj për albumin e dytë, pasi debutoj në vitin 2018 me Expectations.

Dhe e nominuara dy herë për Grammy së fundi u bashkua me Doja Cat pë këngën kryesore të albumit, 'Baby, I'm Jealous'./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat