Modelja e famshme: Disa ditë ndjehem si Kim Kardashian, e disa të tjera...

Bota e Yjeve

Modelja e famshme: Disa ditë ndjehem si Kim Kardashian, e disa të tjera...

Nga: H.O. Më: 20 tetor 2020 Në ora: 09:52
Chloe Ferry

Chloe Ferry ka folur për betejat e saj me trupin pasi humbi pak peshë dhe me keqardhje ka diskutuar për operacionet e saj plastike, derisa ka folur për një intervistë për mediat britaneze.

"Disa ditë ndjehem si Kim Kardashian, ditët tjera nuk jam e lumtur", është shprehur ajo./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat