Rita Ora me dukje tërheqëse para pasqyrës, paralajmëron fansat se do të sjellë diçka vërtet argëtuese

Bota e Yjeve

Rita Ora me dukje tërheqëse para pasqyrës, paralajmëron fansat se do të sjellë diçka vërtet argëtuese

Më: 20 tetor 2020 Në ora: 10:30
Rita Ora

Ajo është e njohur për rrëmbimin e vëmendjes me paraqitjet e saj.

Dhe Rita Ora bëri një shfaqje tipike të ashpër ndërsa pozonte për një fotosesion të çuditshëm të hënën në mbrëmje, shkruan DailyMail.

Krijuesja e hitit “Let You Love Me”, 29 vjeçe, theksoi tiparet e saj mahnitëse me një shkëlqim të kuq buzësh ngjyrë të kuqe të errët, ndërsa vuri makijazh minimal në sytë e saj.

Duke ndezur një aluzion të barkut të saj të tonifikuar, ylli me prejardhje shqiptare mori poza atraktive para pasqyrës.

Bukuroshja bionde dukej tejet tërheqëse me flokët e saj në stilin kaçurrela të lëshuara, ndërsa këto imazhe i ndau me ndjekësit e saj në Instagram.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat