Alessandra Ambrosio përsëri në plazh, por jo me bikine

Bota e Yjeve

Alessandra Ambrosio përsëri në plazh, por jo me bikine

Nga: Bota sot Më: 21 tetor 2020 Në ora: 09:37
Alessandra Ambrosio

Ajo ka qenë e rregullt në fushat e volejbollit në plazh pranë shtëpisë së saj në Santa Monica për javë të tëra.

Dhe të martën, Alessandra Ambrosio përsëri ka treguar figurën e saj prej modeleje me një veshje të gjelbërt të errët./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat