Candice Swanepoel pozon me mini-bikine

Bota e Yjeve

Candice Swanepoel pozon me mini-bikine

Nga: H.O. Më: 21 tetor 2020 Në ora: 09:46
Candice Swanepoel

Ajo ka punuar shumë gjatë izolimit në mes pandemisë së koronavirusit.

Dhe Candice Swanepoel ka dëshmuar se nuk ka pushim për të, derisa pomovoj markën e saj Tropic of C në Instagram të hënën.

Supermodelja mburrej me figurën e saj me një palë bikine të vogla./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat