Asesi mos i humbisni fotot e reja të Demi Rose, janë 'përvëluese'

Bota e Yjeve

Asesi mos i humbisni fotot e reja të Demi Rose, janë 'përvëluese'

Nga: H.O. Më: 22 tetor 2020 Në ora: 21:35
Demi Rose

Ajo është bërë një sensacion në Instagram për shkak të linjave të saj të famshme.

Dhe Demi Rose sërish ngriti pulset kur është paraqitur në një fotosesion të ri për këtë javë./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat