Emily Ratajkowski fotografohet në New York, merr vëmendje me veshjen unike

Bota e Yjeve

Emily Ratajkowski fotografohet në New York, merr vëmendje me veshjen unike

Më: 23 tetor 2020 Në ora: 20:02
Emily Ratajkowski

Emily Ratajkowsi ende vazhdon të jetë ndër modelet më të kërkuara në fushën e modelingut.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale, ndërsa ndan momente të lumtura nga jeta e saj, me bashkëshortin dhe qenin e saj, shkruan Daily Mail.

Së fundmi bukuroshja brune është parë në rrugët e Neë York, ku mori vëmendje të madhe të njerëzve.

Ratajkowski mbante të veshur një këmishë të zezë, ndërsa të të njëjtës ngjyrë i kishte edhe pantallonat.

Së bashku me të ishte edhe qeni i saj, me të cilin kohëve të fundit po bën mjaft shumë shëtitje.

Kujtojmë se ditë më parë ajo ka shokuar fansat, teksa tregonte se si është abuzuar seksualisht në moshën 20 vjeçare.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat